Na stěhování i k podnikání


Každý podnikatel jistě zná situaci, kdy balí svoje výrobky pro zákazníky. Zabalit některé https://www.pmscr.cz/scripts/prodejna.php%3Fid%3D111 zboží není vůbec jednoduché. Zejména křehké výrobky jako je sklo, keramika nebo cokoliv podobného může být těžké zabalit. Dříve byla jediným přepravcem pošta, od které často zásilky chodily rozbité. Lidé tak kvitovali s povděkem příchod nových dopravců na český trh. Nadšení ovšem dlouho netrvalo, protože to že předáte balíček kurýrovi neznamená, že jej doveze v pořádku. A tak je nutné zásilku především opravdu dobře zabalit.

krabice balíček

Záleží co posíláte
Některé přepravní služby si účtují peníze za odeslání balíčku podle toho co posíláte, zda křehké zboží nebo standardní balení. V případě křehkého zboží je ideální zásilku takto označit, odeslat ji jako křehkou a hlavně ji zabalit tak, aby zboží došlo v pořádku. Za balení odpovídá vždycky odesílatel, v tomto případě vy. Je nutné zabalit nejen zboží nejlépe do bublinkové folie, nebo pokud chcete být ekologičtější, do kraftového papíru. Zboží by nemělo mít šanci se při převozu v krabici hýbat, takže byste ji měli vyplnit něčím co pohybu zboží zamezí. Existují papírové výplně do krabic
https://www.balteto.cz/wrapovy-papir/, které zboží zafixují a zvýší šanci že balíček bude doručený bez poškození.

balení balíčku

Jako výplně se dají použít různé věci. Někdo používá zmačkané noviny, někdo kukuřičné kuličky, a někdo volí právě výplně. Existují dokonce i nafukovací polštářky, které pomohou vaše zboží dopravit v pořádku. Nezapomínejte na pojištění zásilky hlavně v případě, že je obsah zásilky dražší. V případě poškození nebo ztráty přepravce vyplatí částku, na kterou byl balíček pojištěný. Je to příjemná služba, i když se za ni musí zaplatit. Jako podnikatel dbejte na to, aby vaše balíčky měly nějakou úroveň, tudíž raději používejte opakovaně použitelné materiály, které mohou i dobře vypadat. Stačí hledat a najdete spoustu eko obalů a výplní, které se dají používat znova.