Nebankovní hypotéky pro každého

Sháníte větší obnos peněz? Potřebujete finanční hotovost? Chcete jednoduché a rychlé vyřízení? Nechcete peníze z banky, protože víte, že tam vyřízení trvá dlouho? Banky mají jiné podmínky, než je tomu u nás. S námi získáte peníze snadno a rychle a ještě k tomu velice pohodlně. Nemusíte nikam dojíždět, ani chodit na desetkrát do banky. Vše vyřídíte po internetu. Každému se snažíme plně přizpůsobit.

sutná žena

A. Nebankovní hypotéky jsou zde pro každého klienta, který má více jak 18 let svého věku a je majitelem nějaké nemovitosti. V případě takovéto nebankovní hypotéky můžete zastavit dům, byt nebo i družstevní byt, pozemek, halu, komerční objekt, chalupu nebo chatu, zkrátka cokoliv, co Vás jenom napadne a co vlastníte https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/nebankovni-hypoteky/.

B. Proč je s námi vyřízení daleko jednoduší, než je tomu v bance? Nemáme stejné zásady, jako nebankovní společnost si můžeme dovolit trochu té benevolence a proto máme úplně jiné nároky, než je tomu v bankách. Tam chtějí poctivé klienty, kteří vydělávají spoustu peněz a kteří jsou čistí jako plátek lilie.

malé kapesné

Jenomže co ostatní lidi, kteří takovéto podmínky nemohou splnit? To si už nikdy nemohou půjčit peníze? Od toho jsme zde právě my, specialisté na klienty, kteří mají drobné záznamy v registrech, které ještě můžeme tolerovat. Ale specializujeme se také na exekuce, pomůžeme Vám s vyplacením dluhů nebo dalšími problémy, které na svém kontě již máte.

Co můžete očekávat?

Jakmile zastavíte nemovitost, budeme sami dle našich odborníků posuzovat cenu. Stačí k tomu zaslat pár fotografií celé budovy a to jak zvenku, tak zevnitř a každé místnosti zvlášť. Zaslat nám tyto podklady můžete například e-mailem. Následuje odhad ceny, který si provedeme sami a to zdarma. Dostat můžete až 70% této odhadní ceny Vaší nemovitosti.

nové eurobankovky

S penězi navíc můžete nakládat jakýmkoliv způsobem, protože půjčka je bezúčelná, takže je můžete použít, jak budete chtít. Splácet můžete také jakoukoliv dobu, jakou si vyberete. Je možné splácení od jednoho roku až po 40 let. Neplatíte ani žádné poplatky předem.