Nejkrásnější z nevěst

Svatební den je pro mnoho žen tím nejdůležitějším dnem na světě (vyjma narození dětí). A právě v tento den netouží po ničem víc, než být perfektně připravené, a vypadat jako pohádkové princezny. Myslíte, že by snad královna přípravu na korunovaci podcenila? Rozhodně ne! A tak nesmíte ani vy.

mladá nevěsta

Výběr šatů

Na svatebních šatech se nevyplatí šetřit, jelikož levnější detaily jsou stále viditelné. Navštivte proto svatební salon, který se zaobírá prodejem svatebních šatů, a nedělejte to sama. Vezměte s sebou vícero lidí, nejlépe s rozdílnými názory. Proč? Protože dokonalost uvidíte jedině společně. Až budete zkoušet šaty, nechte si poradit, a to nejen od kamarádek, sester, či maminky, ale také od pracovnic salonu, které se skutečně vyznají. Nejde o to najít šaty, na kterých se shodnete všechny, ale více očí víc vidí, a každá si všímáme něčeho jiného, proto tak snáze objevíte veškeré nedostatky. Tak. Vybráno? Nyní bude potřeba, aby vám šaty perfektně seděly. Nechejte si je upravit na míru, a to nejen teď ale pro jistotu i pár dní před vaším dnem, protože za tu dobu můžete přibrat, nebo naopak shodit.

Kadeřnice a kosmetička

Ačkoliv se jistě umíte hezky nalíčit i učesat, nejlepší bude tuto práci přenechat profesionálkám, které se vyznají. S těmi si domluvíte schůzku, na které vyzkoušíte svatební účes, líčení, ale i nehty. Jakmile se domluvíte, ještě se pro jistotu pojistěte náhradou pro případ, že by jedna z nich onemocněla. Jistota je jistota.

květiny ve vlasech

Týden před svatbou

Týden před svatbou se pusťte do nejrůznějších procedur, jako je speciální péče o pleť, vlasy, a další. Chcete přeci ve svůj den vypadat dokonale, ne? Zajděte si také na laserovou, nebo voskovou depilaci, abyste o svatební noci nemusela řešit nechtěné chloupky. Váš nový manžel to jistě ocení. Nezapomenťe také na správnou stravu, abyste se v den svatby cítila co nejlépe.