Nejpříjemnější posezení

Během zařizování místností v novém domě či bytě je velmi důležité myslet na odpočinkovou část, která by zahrnovala příjemný kout a relaxační posezení. Pro někoho to znamená koupit si pohodlnou pohovku, pro někoho je takové místo v posteli. Někdy je ale velmi složité vměstnat do místnosti velkou pohovku nebo nalézt něco pohodlného do dětského pokoje.

sedací pytel

Proto jsou k dostání sedací vak i sedací pytel Beanbag. Pokud jste se již někdy se sedacím vakem setkali, jistě dáte za pravdu tvrzení, že jde o jedno z nejpříjemnějších sezení. Sedací pytle jsou totiž vyplněny polystyrenovými kuličkami, které se pod Vaší vahou zformují, takže dodají potřebnou oporu, ale pokaždé můžete docílit jiného tvaru. Možnosti, jak se do něj posadit jsou tedy nepřeberné. Polystyrenové kuličky Vás dokonale obejmou, budete se tak cítit příjemně obklopeni a v bezpečí. Kuličky jsou uzavřeny v několika obalech tak, aby nedošlo k jejich vysypání. Po několikaletém užívání je možné, že pozbydou trochu ze svého objemu a pohodlí už nebude tak dokonalé. To je ovšem problém, který jednoduše vyřešíte dokoupením náhradní náplně a dosypáním kuliček do původního objemu. Potah je dostatečně odolný, takže mu nevadí přenášení z místa na místo a vydrží také drobné znečištění. Je omyvatelný, pokud se tedy stane nehoda, stačí jej otřít navlhčenou houbičkou v mýdlové vodě. Tyto vlastnosti z něj dělají vhodný předmět do dětského pokoje. Děti si s ním užijí plno zábavy a Vy se nemusíte strachovat o jeho osud.

sedací pytle outdoor

V nabídce na webových stránkách jsou dostupné verze v různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat přesně takový, který se Vám bude hodit do vybavení interiérů. Navíc je tento výrobek vhodný také pro outdoor použití. Můžete si jej vzít na zahradu, terasu nebo na balkón a vychutnat si příjemné chvilky na čerstvém vzduchu.