První vzpomínka na dětství je pro mnoho z nás pískoviště

Tak schválně! Co se Vám vybaví pod slovem písek nebo pískoviště?

Určitě budeme za jedno, když řeknu, že první vzpomínka na dětství. Právě zde řada z nás našla své první kamarády, se kterými jsme si vyhráli mnoho času. Maminky mohly tehdy ratolesti směle vypustit a věděly, že se nic nemůže stát. Dokonce i dnes jsou pískoviště zálibou také velmi malých dětí. Stavění hradů, plácání báboviček s říkanky, nebo i zahrabávání se do písku byla vždy velmi radostná aktivita dětí. Bylo to vždy takové záchytné místo, když jste si chtěli dát s dětmi sraz a mobily ještě nebyly – všichni se vždy setkali na pískovišti. Svým způsobem to byla určitě lepší a klidnější doba, než dnešní hektická – ne všechny děti si dětství v dnešní době užijí tolik, co například před 30 lety. Nicméně pískoviště tady bylo už dávno a bude tady zkrátka stále i po nás takovou jistotou mezi dětmi.

pískoviště sídliště

Spousta pískovišť například na sídlištích byla terčem hlavně pejsků a kočiček, kteří si ho zaměnili s trávou, patníkem nebo stelivem pro kočky, a proto jsme v něm často nacházeli nemilé zvířecí poklady. A právě pro tyto případy se seznamte s Pískoviště s krytem. S tímto dětským pískovištěm se Vám nikdy nestane, že byste druhý den našli exkrementy nebo jiné nelibosti.

pískoviště s dítětem

Ochranný kryt ochrání celé pískoviště s krytem https://www.detskahriste.cz/piskoviste-s-krytem/ a Vy můžete své dítě nechat bezpečně si hrát aniž by si hrálo s něčím, co rozhodně k hraní není. Vybírat můžete z několika variant rozměrů a barev, aby Vám pískoviště ladilo s exteriérem, a také s možností úplného nebo částečného odkrytí deklu. Můžete si být tedy jisti, že pískoviště bude vypadat na Vaší zahradě skvěle! Pak stačí jen dokoupit textilii na spodek pískoviště, kterou výrobce doporučuje kvůli nemožnosti prorůstání trávy, písek a hračky do písku a zábava s Vašimi dětmi a třeba i sousedy a kamarády, kteří nemají zahradu, může začít!