Vyberte si tu pravou


Vybrat kuchyňskou linku není vůbec jednoduchá věc, a to hlavně když stavíte nový dům a chcete mít všechno dokonale zařízené. Výběr linky je většinou na ženách, a zatímco ženy nadšeně v kuchyňských studiích a u truhlářů pohlíží všechno možné a zkouší desítky barevných kombinací, muži tiše trpí. U výběru linky není dobré nic uspěchat, protože to není židle, kterou si můžete hned koupit novou. Linku většina lidí kupuje na desítky let, a i když se samozřejmě budete inspirovat módními trendy, raději vsaďte na univerzální a nadčasové tóny.

tmavá linka

Co je zrovna v módě?
Před pár lety byly moderní barevné linky, které ale zejména ve výrazných barvách velice rychle omrzí. Mnohem lepší je vybrat si třeba černou, hnědou a nebo béžovou, které se dají zkombinovat s různými doplňky. Design ale není to jediné, čemu byste se měli věnovat. Mnohem důležitější je, aby byla linka dostatečně velká, měla dost úložného prostoru nejen pro nádobí, ale i pro potraviny, a aby byla dobře osvětlená. S tím vším vám poradíme při plánování vaší kuchyně. Vyrobíme vám vaši vysněnou kuchyni na míru a pomůžeme vám vybrat vhodné materiály.

moderní linka

Zpracujeme vám návrh podle vašich požadavků, a následně uvidíte, jaké jsou ceny kuchyní na míru právě u nás. Vyrobíme vám nejen moderní linku, která následuje nejmodernější trendy, ale také vám můžeme vyrobit linku ve stylu provence. Záleží na vás, čemu dáváte přednost. Opravdu se ale vyhněte experimentům s barvami a raději vsaďte na zemité barvy.

Ani bílá http://apartmanynafare.cz/ ani černá
Vysoký lesk a černá barva jsou sice moderní, ale kupodivu je na černé lince všechno vidět. Jestli nechcete trávit hodiny a hodiny s hadrem v ruce, raději jděte do střední barvy a nebo do bílé linky. Pracovní desku si můžete nechat vyrobit ze dřeva, MDF desek a nebo třeba z umělého kamene. Všechny komponenty si můžete prohlédnout předem a snadno se rozhodnout.