Americká hypotéka vám vyjde po všech stránkách vstříc

S nebankovní americkou hypotékou vám rázem bude hej! Proč? Přeci proto, že s touto půjčkou můžete překlenout životní potíže stejně tak jako s ní můžete vyrazit na dovolenou! A to ještě není všecko: americkou hypotéku můžete mít i ve složité životní situaci, třeba když vám klepe na dveře exekutor. Jistě víte, že v takové situaci vám žádná banka půjčku nedá, nebankovní společnost ovšem ano!
Existují jen dvě opravdu zásadní podmínky, kterým musíte dostát, pokud chcete mít v kapse peníze:

úspory

Za prvé musíte prokázat, že máte dostatečný příjem k tomu, abyste byli schopni takovou půjčku splácet. Abyste zjistili, jak na tom jste právě vy, odečtěte od svého pravidelného příjmu své pravidelné výdaje a to, co vám zbude, jsou peníze, které můžete využít k financování půjčky. Počítejte s tím, že pravidelná splátka sestává ze splátky půjčených peněz, ke kterým musíte ještě navíc přičíst úroky.
Ovšem pokud jde o úroky, tak ty budete mít nejlepší možné, jaké vám jen může nebankovní společnost nabídnout. A pokud je vaše finanční kondice dobrá a půjčka pro vás bude minimálně riziková, můžete se těšit na úrokovou míru, která je velice podobná té v klasické bance.

drobné mince

Navíc, když si sjednáte slouhou dobu splatnosti úvěru, bude pravidelná splátka poměrně nízká. Vždyť svou půjčku můžete splácet až třicet let!
Druhou podmínkou pro získání nebankovní americké hypotéky je to, že se za ni musíte zaručit nemovitostí. Peníze můžete získat až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty této nemovitosti, a proto pokud potřebujete opravdu pořádný balík peněz, neváhejte se za svou půjčku zaručit hodnotnou nemovitostí. Nicméně vždy jde především o hodnotu zvolené nemovitosti, kdežto na konkrétním druhu příliš nezáleží, takže je jedno, zda si jako záruku vyberete svůj byt, dům, anebo třeba pozemek. Ručit můžete dokonce i družstevním bytem.