Po čem touží muži?

Myslíte, že muži mají v hlavě jen sex? Že si na ženách nevšimnou ničeho jiného než velkého poprsí a dokonalého pozadí? Myslím, že je to pro ně trochu křivda. Pokud se muži líbíte, nelíbíte se mu jen pro vás naditý dekolt.

Čeho si tedy muži všimnou jako první a na co by si ženy měly dávat pozor?
1.       OČI –  Slepená navrstvená řasenka a na ní ještě nevkusně se lesknoucí kamínek? Na to opravdu zapomeňte. Muži mají raději přirozeně vypadající oči maximálně s lehkým nánosem řasenky.
2.       VLASY – Tohle je rozpačitá věc. Někomu se líbí dlouhé, někomu krátké, někomu rovné, někomu vlnité, někomu barevné a někomu čistě přírodní. Jedna věc ale platí pro všechny typy vlasů, musíme je mít udržované. Muži si totiž hned všimnou, jestli máme vlasy příliš přesušené, nebo naopak ohyzdně mastné. To, příšerné odrosty a roztřepené konečky není nic, co by bylo přitažlivé.
3.       NEHTY – Myslíte, že je to nesmysl, ba naopak! I když to tak na první pohled nevypadá, muži jsou velmi všímaví tvorové a jejich pozornosti neunikne ani fakt, jak máte upravené nehty. Komu by se líbila žena s okousanými nehty. Je třeba si dát pozor na suchou kůži, dlaně musí být hladké a nehty opečovávané. Pozor i na výrazné laky, některým mužům se to možná líbí, například červená barva na nehtech může být považována mužem za sexy počin, ale každý prst jiný? Jeden fialový a druhý růžový? To si dámy, schovejte na letní festivaly. Dále není vhodná ani přílišná délka (hlavně umělých či gelových nehtů) či nepřirozená špičatost. Další hrůza je sloupaný nebo okousaný lak, to je společně se špínou za nehty vážně vrchol nechutnosti.
4.       VŮNĚ – volte spíše střídmé a svěží parfémy, silné voňavky po babičkách tedy okamžitě zlikvidujte. Pokud projdete okolo muže, je vhodné, aby ho vůně okouzlila lehkostí a ne ho zadusila.
5.       ZUBY – Úsměv je prý druhá nejhezčí věc, kterou může žena ústy vykonávat. Ale představte si, že se na vás cení žena se žlutými zuby a zbytky máku mezi nimi. Než se tedy usmějete, použijte zrcátko.
 
Jak jsme se tedy přesvědčili, míň je častokráte opravdu víc. Pokud chcete zaujmout muže, všímejte si i maličkostí, budete za to náležitě oceněny mužskou pozorností.

Posted in Nezařazené