Pro hypotéku se nemusíte vypravit jen do banky

Nízké úrokové sazby u hypotečních úvěrů lákají celou řadu nových klientů ke koupi bytu, rodinného domu, nebo k realizaci vlastní stavby. Pokud si pro tento typ úvěru zajdete do banky, budete muset doložit jeho účelovost. Jinými slovy to znamená, že finanční prostředky, které vám banka půjčí, můžete použít jen v souladu s přesně stanovenými a odsouhlasenými podmínkami čerpání úvěru.

Není však hypotéka, jako hypotéka. Už jste někdy zaslechli termín Americká hypotéka? Ptáte se, v čem je tak výjimečná? V tom, že vám nabídne velmi příznivé podmínky, avšak neklade si téměř žádné požadavky. Je jen na vás, jak využijete peníze, které jste si úvěrovou smlouvou sjednali. V posledních letech se tento typ půjčky těší velké oblibě, jelikož ji klienti používají pro refinancování nevýhodných půjček. To je velmi výhodný postup, protože současné úrokové sazby jsou mnohem nižší než ty, za které byly půjčky sjednávány před lety. Každý měsíc, který platíte navíc úroky podle starých podmínek, proděláváte velmi významnou částku.

Nebankovní hypotéky https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru/ vám nabídnou stejnou úrokovou sazbu jako bankovní ústav, ale mnohem jednodušší podmínky vyřízení a schválení úvěru. Už jste někdy zkoušeli zažádat v bance o předčasné splacení? Jistě jste zjistili, že takový počin je trestán velmi vysokou sankcí. My vám žádné překážky při dřívějším splacení nebudeme klást! Je jen na vás a vašich finančních možnostech, kdy se rozhodnete úvěr doplatit v plné výši. Vyjdeme vám vstříc i s délkou splácení hypotéky. Naše nabídka vám představí možnost splácení i na třicet let. V takovém případě je měsíční zatížení vaší rodiny zvládnutelné i s jedním příjmem v domácnosti.

Že by vás zajímalo více informací? Rádi vám je poskytneme. Hned co vyplníte kontaktní formulář, se vám ozveme.