Poprat se s výzvou v exit game není těžké

Trápí vás každá hádanka, na kterou neznáte odpověď? Poraďte si s jejím vyřešením tak, že se do jedné velké záhady pustíte sami. Pokud nevíte, jak se k tomu dopracovat, neváhejte se zúčastnit únikové hry Pardubice Enigma escape, kde se o velké množství tajemných otázek podělíte s vašimi nejbližšími a díky vašemu logickému myšlení se levou zadní dopracujete ke správné odpovědi.bílé dveře

Podaří se vám dosáhnout vítězství

A to nejen toho vnitřního, kdy uhodnete hádanku svépomocí, ale i ve hře, kdy opustíte uzavřenou místnost ještě před tím, než vám uplyne čas.
Enigma escape pro vás má připravené záhady, které jsou náročné na jejich odhalení, ale není nemožné se s nimi poprat. Jestli zapojíte všechny vaše přednosti a s týmem budete spolupracovat každou minutu vaší hry, jistě se vám povede vyhrát.
Tým hráčů se může skládat z minimálně 2 lidech a zahrát si hru můžete naopak v maximálním počtu 5 hráčů. Výhodou velkého týmu je rovněž levnější vstupné, ale taktéž i spojení více hlav dohromady, kdy kódy a hádanky odhalíte ještě v uvedeném čase, který na hru máte.
V Pardubicích je to 75 minut, kdy se můžete realizovat ve vašem logickém myšlení a všem dokázat, že vám to opravdu pálí.vhs kazeta

Hry a jejich příběh plný otázek

To, jaké hře z nabídky dáte přednost je zcela na vás. K dispozici máte poněkud strašidelnou záhadu, která se bude týkat šíření kazety s holkou jménem Samara. Podaří se vám zjistit, proč se podobně jako ve filmu „Kruh“ opět šíří a přijít na kloub tomu, jak je to možné?
TIP:
Pokud hře „Samara“ dáte přednost, doporučujeme vám shlédnout film Kruh ještě předtím, než se do ní pustíte.
Druhá záhada se zaměřuje na detektivní odhalení. Hra, jakou je Dvojitý agent vás přinutí myslet jako správný detektiv a vyřešit náhlé zmizení svého kolegy (agenta), který měl tajné informace. Překvapit vás během tyto hry může i to, že nic není jasné na první pohled a někdy se věci zcela vymknou vašemu přesvědčení.
Jak to ale celé dopadne se budete muset přesvědčit osobně, kdy se do jedné z těchto her naplno ponoříte.