Všude dobře, kde to voní

K tomu, abyste doma měli překrásnou vůni, nestačí jen voda, jar a osvěžovač vzduchu. Čistota je sice základ k tomu, aby váš domov voněl, ovšem hřejivou atmosféru domova musíte alespoň maličko podpořit. Postačí vám k tomu jen pár maličkostí.
svíčka a růže

Jakou vůni vybrat?

Vůně by se vám měla především líbit. Pokud si vyberete takovou, která vás bude štípat do nosu, příjemnou atmosféru vám doma nevytvoří. Vůni proto vybírejte podle líbivosti, takovou, která vás nebude obtěžovat. Pohádkově osvěžující vůně by měla odpovídat vaší náladě. Každá esence je něčím inspirovaná, a vás by měla bavit. Jestliže vás bude z vůně bolet hlava či budete pociťovat nevolnost, vůně pro vás není rozhodně ta pravá. Aroma raději moc nekombinujte a přednost dejte takovému, které vás osloví.

Čím si zavonět?

Možností, čím si provonět byt, je dnes opravdu mnoho. Proto si vyberte podle svého vkusu, jakým prostředkem omamnou vůni pozvete k sobě do bytu.

· AROMALAMPY

Aromalampy jsou nejen vkusným dekorativním doplňkem, ale také ideálním prostředníkem pro domácí aromaterapii. Dovnitř keramické nebo skleněné lampy nejrůznějších typů, stylů a designů vložíte jednoduše svíčku, a do misky, která je součástí sestavy, nalijete vodu a přidáte do ní pár kapek vonného esenciálního oleje. Tím, jak plamen ze svíčky ohřívá vodu, se uvolňují vonné silice, které provoní celé prostředí okolo vás. A vám nezbude, něž se nechat tou vůní unášet a relaxovat.
jarní dekorace

· AROMATICKÉ SVÍČKY

Vonné svíčky uvolňují osvěžující vůně od momentu, kdy škrtnete zápalkou, až po konec jejich vyhoření. Aromatické svíčky jsou oblíbenou bytovou dekorací pro jejich nenáročnost a jednoduchost, a navíc jejich mihotavé světlo navodí příjemnou atmosféru.

· DIFUZÉRY

Moderní difuzéry vám nadávkují vůni do prostoru přesně tak, aby její intenzita nebyla příliš silná a aby zároveň vydržela dlouhou dobu. Vybírat můžete z celé řady difuzérů založených na různých technologiích.


Posted in Nezařazené