Zářijová soutěž se značkou Oriflame

Celý princip je velice snadný. Stačí si v katalogu 13(6.9.-27.9.2021) zakoupit výrobky alespoň za 300kč. V tu chvíli dostanete k nákupu dárek a jste automaticky zařazeni do soutěže o automobil Peugeot 208 černé barvy s typickým Oriflame logem. Vskutku lákavá výhra.

To ale není všechno. Pokud se Vám podaří vyfotit originální fotku s výrobkem značky, kterou poté budete sdílet na svém facebookovém profilu, můžete se zúčastnit soutěže o poukaz v hodnotě 10 000 Kč na nákup výrobků. Vybírat můžete z opravdu širokého sortimentu, od dekorativní kosmetiky po doplňky stravy. Jistě i vy zde naleznete své oblíbené produkty.

Oriflame automobil

 

Jedinou podmínkou pro účast v soutěži je registrace, která je zdarma. Navíc můžete uplatnit slevu 33 % pro nové zákazníky( s kódem ORI33). Není třeba nakupovat  pravidelně, limit je třikrát ročně, výše objednávky je individuální. Každý měsíc obdržíte do schránky aktuální katalog, pokud uděláte objednávku, katalog naleznete ve svém balíčku. Můžete také využít různých výhodných nabídek a akcí. Každý člen má nárok na slevu 23 % z každého nákupu. Losování proběhne 1.10.2021. Pokud v soutěži nevyhrajete, nezoufejte, v balíčku na Vás bude automaticky čekat již zmíněný dárek, malé překvapení, které udělá velkou radost.

Nevíte, které produkty zakoupit? Zde mám pro Vás tip na výhodnou nabídku katalogu 13:

1. Parfém So Fever Her(cena: 400 Kč, po slevě:307 Kč)

Oriflame kupó

Využijte této jedinečné nabídky. K nákupu tohoto ohnivého parfému získáte jako dárek řasenku v hodnotě 180 Kč! Parfém se zalíbí každé smyslné, sebejisté ženě, která si libuje v arabských parfémech(parfém bych zařadila do arabských typů pro svůj nevšední, balzámový nádech). Jde o nevšední směs mirabelky,  santalového dřeva a lékořice. Opět se jedná o jeden z nejlepších a nejoblíbenějších parfémů z dílny Oriflame. Luxusní prožitek umocňuje také vkusný flakon připomínající motýla či mašli. Parfém potěší každou moderní, krásnou, noblesní ženu, pokud jej darujete jako dárek, bude radost dvojnásobná, poněvadž můžete z parfému a řasenky vyrobit krásnou kosmetickou sadu pro jakoukoliv příležitost.