Bydlete ve vlastním, inspirujte se v mobilních domech

Příliš hlučná televize nebo hudba u sousedů, štěkající pes za zdí ložnice, soused přivrtávající v 9 večer police, cigaretový dým lezoucí přes okna až do vašeho obývacího pokoje. Je vám to povědomé? Pokud už pohár vaší trpělivosti přetekl, nabízí se jisté řešení. Přestěhovat se z bytu pryč. Dosáhnout v dnešní době na hypotéku na dům je čím dál těžší. Zástavu nebo vlastní hotovost nemáte, nebo se jednoduše nechcete zavázat splácením na 30 let. Rádi byste navíc do nového a ne se zabývat starou rujnou.Moderní bydlení
Nevěšte hlavu. Víme, jak na vlastní bydlení, která je až o polovinu levnější jako výstavba nebo koupě nového domu. Tím je takzvaný mobilheim neboli mobilní dům. Nelekejte se přízviska. Některé sice slouží pouze jako letní chaty, jiné jsou ale plnohodnotnými stavbami navržené pro celoroční obývání. Není problém ani s číslem popisným.
Největší výběr na české trhu nabízí společnost Lavaro House s.r.o. Vybrat si můžete z řady typů a rozměrů – od 25 m² po 48 m². Nebo si jednoduše sami připravíte návrh v konfigurátoru zcela podle vašich představ. Vybrat si může mimo jiné barvu střechy, oken, vstupních h dveří, nebo zda chcete terasu nebo ne. Co se týká fasády, nevybíráte jen barvu, ale i materiál. Zvolit si můžete i dřevěné mobilní domy lavarohouse.cz.
Dům se zahradou
Jaké jsou hlavní výhody takového bydlení:

  • Nižší vstupní i provozní náklady. Nemusíte řešit dlouhodobé zadlužení. K financování menších domků vám postačí i obyčejný spotřebitelský úvěr. Pro jeho splnění není potřeba tolik podmínek ani vysoké úspory.
  • Můžete bydlet v novém ihned. Vyberte si mezi prázdným nebo plně vybaveným domem, kde už nemusíte nic řešit. Přestěhujete pouze své osobní věci a elektroniku.
  • Odpadne vám řadu starostí spojených s výstavbou. Neřešíte projekt, stavební povolení, špatně provedenou práci řemeslníků.
  • Vyberete si své vysněné bydlení a Lavaro House už se o vše postará – včetně dopravy na váš pozemek a usazení domu.