Hypotéky

Na co si dát pozor?
Sehnat nějakou hypotéku není žádný problém, protože je na ně spousta reklam. To samé platí s poskytovateli. Jejich mnoho, ovšem ne všichni nabízí férové podmínky. Pokud si vše pečlivě neprostudujte, tak hrozí riziko ztráty spousty dalších peněz. Prvotním krokem je si najít nejvěrohodnější a také výhodné nabídky, jenž budeme dále třídit a vybereme ty nejlepší. Ale i podezřele nízký úrok nemusí být nic dobrého, protože můžete ve výsledku zaplatíte ještě více peněz než u vyššího úroku.
polské bankovky
Také v podmínkách bývá bohužel zahrnut fakt, že bez svolení banky nemůžete s nemovitostí nijak manipulovat. To znamená, že když budete třeba dům prodat a banka to neschválí, tak máte bohužel smůlu. Do začátku je také dobré mít už nějaké peníze, protože potom dostanete většinou nižší úrok. Nyní se dostáváme k samotnému podepisování smlouvy. Hlavně do ničeho nespěchejte a pozorně si vše přečtěte. Rozhodně neuškodí přečíst si vše ještě několikrát, protože záludnosti bývají šikovně schovány. Je dobré se poradit třeba s právníkem nebo blízkým, který této problematice rozumí.
nový dům
Alternativa
Nyní si uvedeme konkrétní případ hypotéky, jenž je vhodný pro všechny. Jedná se o takzvanou hypotéku bez doložení příjmů. Nebudete zde muset dokládat nic o Vašich finančních příjmech, což většina firem požaduje. Jedinou takovou základní podmínkou je, že musíte být podnikatel, firma či živnostník. Takže je to ideální k rozjetí podnikání. Velkou výhodou je i to, že třeba pokud Vás vyhodí z práce, tak banka Vám neumožní použití této služby. Naštěstí zde tomu tak není, takže i nezaměstnanost není žádnou překážkou. Nemusíte ani nikam spěchat, protože splatnost si můžete nastavit až na 30 let. K poskytnutí této hypotéky není potřeba mít ani spoustu dokladů. Základem je mít pár fotografií nemovitosti. Poté Vám nejpozději do dvou dnů bude zaslána nabídka. Když ji přijmete, tak se můžete těšit na peníze, které budou zaslány expresní platbou.