Inspirace na dárky pro děti od dvou do tří let

Současné děti jsou zavalené spoustou hraček, se kterými si ani mnohdy nechtějí hrát. Jsou rozmazlené, mají příliš moc podnětů a nemají úctu k penězům. Že poznáváte své děti? Zkuste se domluvit s rodinou a dětem dát k narozeninám jeden větší (hodnotnější) dárek, který se vám bude hodit a zároveň vám nebude doma překážet!

batole mezi dráky

Dřevěná kuchyňka

Kolem druhého roku života děti začne bavit napodobovat maminku v jejích denních činnostech. Budou chtít vysávat, utírat prach, uklízet ale nejvíc je většinou zajímá dění okolo sporáku. Super dárek pro dvouleté děti je kvalitní dřevěná kuchyňka, kterou využijí maximálně. Dnes už jsou tak vychytané, že mají ovládání ploten, které svítí, vydávají zvuky hučení, svítí jim žárovky, reagují na otočení knoflíku… Výhodou je že takové kuchyňky se dnes dají koupit v předvánočních akcích v každém druhém větším supermarketu a jsou pěkné i kvalitní. A přitom jsou tak moc pěkné! Cena kuchyněk se pohybuje od 1000Kč až po částky okolo 5000Kč.

Kouzelné čtení s Albi tužkou

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který dětem přinese nový rozměr zábavy a navíc je bude vést ke knihám a ke vzdělávání. Nejedná se totiž o běžnou elektroniku jako třeba tablet ale o knihu společně s interaktivní elektronickou tužkou, která umožní dětem naučit se něco nového hravou formou. Tužka s knihou stojí asi kolem 1300, dále se dají dokupovat různé knihy již od 300 Kč. Když dítku koupíte tužku se sadou a rodinu poprosíte o nákup knih, pak budete určitě spokojeni všichni.
dětská motorka

First bike

Děti od dvou let jsou již velice pohyblivé a rády jezdí na srážedlech. Jedno z nejlepších a také nejdražších odrážedel  jsou především ty od značky First Bike. Ty jsou vhodné od dvou let, mají opravdu kvalitní součásti, řídítka se jim nepřetáčí, mají kvalitní sedadlo, nastavitelnou výšku sedla nastavitelnou jednoduše bez nářadí a navíc odlehčené a s brzdou. Dětem vydrží klidně až do pěti let. Cena se pohybuje kolem 3000 Kč.

 


Posted in Nezařazené