Módní festival v Karlových Varech

Na filmovém festivalu se každý rok objevuje mnoho slavných osobností a influencerů. Mnoho z nich se snaží vytvořit si nezapomenutelný outfit, ve kterém poté prochází kolonádu obdivováni všemi, kteří je znají. Přestože občas tato snaha bývá až příliš, mnoho osobností zvolilo správně.

            Na ulici zachytil fotograf Jakub Feranec zaměřený na street style několik známých párů či samostatných známějších influencerů, kteří si opravdu promýšleli, jak se obléknou. Někteří z nich se dokonce vzorem svého oblečení přizpůsobili tématu festivalu.
krásné karlovy vary

            Například Kristýna Poliček zvolila výraznou rtěnku a dlouhé vzorované šaty. K nim dodala dlouhé značkové ponožky a ledvinku. Gabriela Heclová zvolila jednoduché barvy, ovšem poměrně volnou košili a celý outfit zvýraznila o malou ledvinku sepnutou řetězy, které pasovaly k jejím náušnicím. Fotograf František Konopa zvolil pruhovanou černobílou košili, která se skvěle hodila k logu letošního festivalu. Outfit doladil stylovým kloboukem.

            Dokonce se na kolonádě nechalo pár lidí podrobit drobnohledu módní kritičky Františky Čížkové. Mnoho z nich dopadlo velmi pozitivně. Muže v kostkované košili ohodnotila jako dřevorubce, který nezapadá do davu. Dívce pochválila šaty v barvě trikolóry, přestože takové oblečení ráda nemá. Avšak styl, jakým byly šaty podané, velmi oslovily i kritičku.
červený koberec pro herečku

            Také se plno hvězd ukázalo na zahájení festivalu, kde pózovali pro fotografy. Z dílny Pietro Filipi se objevil outfit u Moniky Drápalové, která nezklamala. Manželka Martina Dejdara Daniela zvolila lesklé černé šaty, které se její postavě opravdu hodí. Zklamáním pro letošní rok byla Ester Geislerová, která se objevila v šatech připomínajících ubrus. Nicméně většina hvězd vypadala skvostně a my se můžeme jen těšit, jaké poklady si od módních návrhářů oblečou osobnosti v příštím ročníků filmového festivalu.