Už nikdy více

Dodnes nepochopím, který čert mi nakukal, abych zašla do kadeřnictví vevedlejší vesnici. Co si pamatuji, je pravda, že je tam každý chválil,občas se stane všude nějaká chybička, ale u mě to nebyla chybička,nýbrž chyba velikosti plejtváka!!!
 alobal na vlasech
Když jsem ještě pracovala v automobilovém průmyslu, moje dobrá kamarádkami říkala, že ji konečně do toho kadeřnictví vezmou, že se jim tamuvolnilo místo. Byla tak nadšená, že nemohla ani dospat. No, já v tédobě byla již také objednaná, ale byla jsem zvědavá, s čím dojdeLenička do práce. Byla tam v pátek, já v pondělí, ale takový šok jsem nezažila!!!
 
Když jsem vešla dovnitř, měly tak holky sice čisto, ale příjemné tedy mocnebyly. Nevím, možná se jim nelíbilo, že je znovu pondělí. Kadeřnice mě posadila do křesla a zeptala se mě, zdali mám nějakou představu. Tak jsem jí vysvětlila, že jsem měla na maturitním plese krásnou hnědou barvu a červené prameny. Ukázala jsem jí i fotku, chtěla jsem to i zastřihnout, já si stříhám sama akorát ofinu a konečky, tak jsem to chtěla trochu prostříhat.
 
Když mě barvila kadeřnice na maturitní ples, trvalo to zhruba 2 hodiny.Tady jsem seděla v křesle už přes půl druhé hodiny, a kadeřnice pořádnebyla hotová. Docelajsem se divila, proč bere stále nové a nové barvy, proč tam pořádněco piplá, ale neptala jsem se, je to přece kadeřnice, tak určitěví, co dělá. Je to její práce, tak jsem byla rozhodnutá se jí do níneplést.
prostříhávání vlasů
 
Když skončila, uběhly skoro 3 hodiny. Tak znuděná jsem ještě nebyla.Nakonec mi kadeřnice oznámila, že je hotovo a mohu se podívat dozrcadla. Takový šok jsme ale vážně nečekala.
 
Na hlavě mi “vykouzlila“místo prostříhaných vlasů hrnecpodobný lavoru. A ta barva!!! Místo hnědé barvy tam bylo něco na způsobčerné a místo červených pramenů jsem vypadala jako PipiDlouhá punčocha!!!! Takový zrzavý hnus jsem na hlavě ještě neměla! Ašlo vidět, že mi peroxidem spálila docela dost vlasů.
 
A to si řeklaskoro o 2500 korun. Poslala jsem ji k šípku a odešla. Dva týdnyjsem chodila se šátkem na hlavě, abych se nikomu nemusela ukázat. Pakjsem se doma přebarvila na černo, no vyšla z toho napůl černá, napůlhnědá, ale bylo to lepší než předchozí varianta.
 
Lenkadopadla také dobře :). Měla na hlavě styl alá oškubané kuře, ta s tímbohužel nemohla nic udělat, musela čekat, až jí vlasy dorostou.
 
Zvlastní zkušenosti tam již nikdy nepůjdu. To si budu radši barvitvlasy sama.
 
 
Experti se najdou v každém pracovním odvětví, proto doufám, že u Vás se něco podobného nestane.