Vlastníte blog, ale nenapadá Vás, o čem psát? Zkuste tohle!

Záleží na tom, na jakou tématiku píšete. Já osobně se zabývám životním stylem, lifestylem, zdravým jídlem, kosmetikou, cestováním. Propojuji svůj život s různými tématy, a tak si tvořím blog. Občas mám náladu vydat tři články denně, ale přijde i chvíle, kdy nemám inspiraci a neaktivita začíná být příliš dlouhá.
Vlastníte stránky na podobné téma, jako já? Píšete o svém životě? Zde si budete moci přečíst několik tipů na další texty.pracovní stůl.jpg
Oblíbené produkty měsíce
Ať už se zaměřujete na kosmetiku či zdravou stravu, není nic lepšího než psát o tom, co jste si za poslední měsíc oblíbili. Ne jenom, že se přiblížíte publiku, ale také se seznámí s něčím, co doposud třeba neznali.
Tipy a triky ohledně bydlení
Každý někde bydlíme, což znamená, že všichni využijeme triky ohledně obydlí. Ať už jsou to pomocníci při úklidu, nápad na skladování potravin či ukázka organizování šatníku.
DIY výrobky
Jsou také skvělým typem na články. Hlavně ženy ocení, když uvidí, co si mohou vyrobit doma. Podobně na tom jsou recepty. A vůbec nejlepší je, pokud máte před svatbou a sdílíte Vaše nápady ohledně svatebního dne. Třeba pokud si sami navrhujete pozvánky nebo vyrábíte dekorace.
OOTD
Neboli outfit of the day, v překladu outfit dne. Opět forma spíše mířená na ženy. A to především ty, které milují módu. Ty jistě přivítají dávku inspirace, co se týče oblečení. Můžete se vyfotit v nových hadřících, prozradit, odkud nové kousky máte a je to!domácí kancelář.jpg
Informace o Vás
Abyste se seznámili s publikem. Prozraďte na sebe, co si přejete, co si chcete pořídit, z čeho máte strach. Nebojte se svým čtenářům otevřít. Můžete zjistit, že s mnoha z nich si rozumíte. Co Vám pomáhá při stresu? Jaké jsou Vaše oblíbené knihy? Co děláte, když se nudíte? Napište to!
Snad Vám tyto rady na vytváření vlastních kreativních textů na webové stránky pomohly!

Posted in Web